Persona ärisuunajuht

Me oleme Nico, värbamisagentuur, kes on keskendunud IT-sektorile. Oleme spetsialiseerunud kogenud IT-spetsialistide värbamisele ja sihtotsingutele ning IT-spetsialistide ressursi leidmisele. Meie tugevuseks on parimad IT-taustaga värbamiskonsultandid, IT-tippspetsialistid, atraktiivne töömudel kogenud IT-spetsialistidele ja turu ausaim koostöömudel vabakutselistele ja koostööpartneritele. Nico Eesti kuulub Fujitsu gruppi.


Otsime Fujitsu Eestile Persona ärisuunajuhti.


Persona on Eesti tuntuim personalitarkvara, mida kasutab üle 400+ ettevõtte. Veebipõhises Personas on täisteenusena koos nii personalihaldus, palgaarvestus kui ka tööaja planeerimine. Persona meeskonda kuuluvad 10+ oma valdkonna tipp-spetsialisti, kes ootavad enda sekka proaktiivset ja uutele lahendustele suunatud mõtteviisiga tootejuhti.


Ärisuunajuhilt ootame, et Sinu vähemalt 3 aastase toote ja/või -teenuse juhtimise kogemuste pagasisse on pakitud põhiteadmised tarkvaraarendusest, mida toetavad kogemused agiilsest tootearendusest, mis on vürtsitatud proaktiivse suhtumisega. Kuna Fujitsul on ambitsioonikad plaanid vallutada uue Personaga Eesti riigipiirid, võiks Sul tagataskus olla praktiline teadmine, kuidas luua teekaarti ning hoida seda ajakohasena. Sinu peamiseks eesmärgiks on paika panna toote visioon, strateegia ja taktika ning sellel teekonnal on Sulle abiks teotahteline meeskond. Samas on oluline, et toetad oma meeskonnaliikmeid ning annad vajalikud müksud nende kompetentside tõstmiseks. HR domeeni teadmus lisab Sulle plusspunkte.


Usume, et Sulle meeldib Fujitsu Estonias, sest:


- töötad rahvusvahelises ettevõttes, mis pakub laiahaardelist kogemust infosüsteemide loomisel;

- oma tööpäeva saad ise paindlikult korraldada

- „9-to-5“ ei aeta taga, sest töö ja isikliku elu tasakaalu peetakse väga tähtsaks;

- Fujitsu pakub häid võimalusi enesearendamises, Sul on ligipääs LinkedIn Learning ja Pluralsight keskkondadesse;

- ettevõttes on parajalt ühiseid üritusi ja sündmusi, näiteks heategevusse panustavad suvised spordisarjad, sügisene tervisenädal, lisaks erinevate meeskondade üritused;

- alates teisest tööaastast saad kasutada 7 päeva lisapuhkust;

- spordikompensatsioon toetab trenni tegemist ja muid terviseprotseduure, et püsida alati terve;

- kui aga siiski peaksid haigestuma, siis haiguspäevad on hüvitatud.


Fujitsu Estonia Persona meeskond on Meeskond suure algustähega, kus olulisel kohal on koostöö, austus üksteise vastu ning soov pakkuda terviklikku ja parimat personalihaldustarkvara.


Kui tunned, et soovid olla osa uue põlvkonna HR terviklahenduse loomisel siis anna oma kandideerimissoovist kohe teada!

Kandideerimine algab: 21.02.2022Kandideerimine lõppeb: 10.07.2022

Jaga